Szállás Magyarországon
Keresés
arrow
Turisztikai régiók Városok, települések Irányár fő/éj Szállás típusa Csillagok Szálláshely jellege Szolgáltatás

Hunguest Hotel Flóra

***vissza a Szállás Eger

Eger - Régió: Magyarország, a szlovák határ közelében, Észak-Magyarország

Típus: Szállodák

Szálláshely jellege: baby friendly, gyógyszálló, városi, családi, beltéri / fedett medence, szabadtéri medencével, wellness

Gyógyszállodák

A Hunguest Hotel Flóra, a gyógyforrások központjában, Eger fürdőjének és uszodáinak közvetlen közelében várja a vendégeket. A szállodával szemben az impozáns, felújított Török fürdő tanúskodik, Eger gyógyfürdő kultúrájáról az Oszmán birodalom időszakából. A hotel vendégei számára ingyenes belépés biztosított a szálloda halljából a termálfürdőbe, ahol gyógy- és termálvizes medencék, gyermekek számára létesített élménymedence, vízi vár és masszázs vízsugarak várják a látogatókat.

A szálloda 6 konferenciateremmel rendelkezik (30-250 személy számára), valamint étteremmel 300 fő részére, mely szintén tökéletesen alkalmas ünnepségek, konferenciák, iskolázások és egyéb céges rendezvények lebonyolításához.

Eger városa

Eger, a török megszállás ideje óta ismert fürdőváros, valamint barokk kincstárként számon tartott, gazdag történelemmel rendelkező város. A fővárostól, Budapesttől 130km-re terül el, a Bükk hegység déli lábánál.

A szálloda 190 szobával rendelkezik

A szálláskínálatban 125 kétágyas szoba szerepel, melyek közül 50 pótágyazható.

48 tetőtéri szoba - részben franciaággyal - a szobák 1 személy részére is ideálisak.

5 emeletes apartman, melyek nappaliból, hálószobából és tágas fürdőszobából állnak.

8 kétszintes családi szoba, melyek ötszemélyes családok számára ideálisak

4 különlegesen kialakított szoba mozgáskorlátozottak részére - tágas terem, erkély nélkül, kétágyas, légkondicionált szobák, pótággyal bővíthetők

A szálloda étterme a vendégek maximális kényelmét tartja szem előtt, valamint ételek széles skálája szerepel az étlapon. A légkondicionált étteremben egyedi, mesterszakács által elkészített ételek találhatók a svédasztal gazdag kínálatában. A reggeli 7:00-10:00-ig kerül felszolgálásra, a vacsora 17:30 - 20:30 között. A Lobby Bár az esti órákban várja a vendégeket.

A szálloda wellness központja élménymedencével, gyermekmedencével, infra- és finn szaunával, aromaterápiás kezelésekkel, hűsítő medencével, Kneipp fürdővel várja a vendégeket. A tökéletes ellazuláshoz elengedhetetlen a jacuzzi, nyugágyak, fitneszterem, valamint különféle wellness masszázsok, 4 személyes jacuzzi is.

Török fürdő

2009 szeptemberétől várja a vendégeket, a medencekomplexum, (eredeti török fürdő + további 5 medence), szaunák, masszázsok, pára szauna, hamam, orvosi rendelő, relaxációs helyiségek, kávézó található a kínálatban. Egyedin építészeti stílus, esztétikus kiegészítők, fényhatások fokozzák a keleties hangulatot.

Fish pedicure

A lábápolás természetes, egyedülálló módszere, Garra Rufa halak segítségével, mely már világszerte ismert és közkedvelt eljárás. A szolgáltatás hétfő, szerda, péntek 13:00-18:00-ig, kedd, csütörtök 11:00-16:00-ig vehető igénybe, előzetes bejelentkezés alapján.

Irányárak
Kétágyas szoba150.00 - 210.00 EUR
Félpanzióaz árban
Internet, WiFiingyenes
Étkezési lehetőségekFélpanzió

Gyermekkedvezmények
Gyermekek 4 éves korig pótágyon díjmentesen
Gyermek 4 éves korig ingyen
Gyermekek 4 - 11,99 év között 50% kedvezmény
Megjegyzések
Szállást minimum 2 éjszakára foglalható (a csoportok kivételével).

Információk a szállásról Hunguest Hotel Flóra

Szállásigénye nem kötelező jellegű foglalás. Igényét központi foglalási irodánk feldolgozza és ajánlatot küld. Ha szabad férőhelyek hiányában nincs mód a foglalás bejegyzésére, javaslatot teszünk: a lehető legközelebbi időpontra, vagy alternatív ajánlatot küldünk más hasonló minőségű szálláshelyre. Amennyiben foglalási szándékát nem erősíti meg, a foglalást szankciók nélkül töröljük. Szállásfoglalási szándéka megerősítése esetén a megrendelt szolgáltatások ellenértékére számlát küldünk. Foglalása a Foglalási feltételeknek megfelelően a számla kiegyenlítése után (befizetés) válik kötelező jellegűvé (garantált foglalás).








 

Személyes adatok


(John Doe)


(+421 905 211 800)



Megjeleníteni Szállásfoglalás feltételei
A csillaggal jelölt mezők (*) kitöltése kötelező
Értékelje a szállást
Felszereltség
  • Konferenciaterem
  • Társalgó
  • WiFi
  • 24-órás portaszolgálat
  • Lift
Szobák felszereltsége
  • 4 Akadálymentesített apartman
  • Légkondicionáló
  • Minibár
  • Széf
  • Fürdőköpeny és törölköző
  • Erkély
  • LCD, LED TV
  • Nemdohányzó szobák
  • WC/Fürdőszoba
Gyermekszolgáltatások
  • Animációs programok
  • Gyermek etetőszék
  • Gyermekmenü
  • Gyermeksarok
  • Gyermekágy
  • Babafürdőkád
  • Gyermekmedence
Szállás jellemzői
  • Nemdohányzó környezet
  • Gyermekes családok részére
Szolgáltatások
  • Napilapok
  • Gyógyfürdői kezelések
  • Kerékpár kölcsönzés
  • Emléktárgy árusítás
  • Értéktárgyak megőrzése
  • Szobaszervíz
  • Bevásárló árkád
  • Tisztítás és mosás
  • Irodai szolgáltatások
Bejelentkezés és kijelentkezés
  • Bejelentkezés: 15:00 órától
  • Kijelentkezés: 10:00 óráig
Háziállatok
  • Háziállat megegyezés szerint bevihető
Sport és szabadidő a szállodában
  • Fedett medence
  • Szauna
  • Pezsgőfürdő
  • Masszázsok
  • Termálfürdő
  • Wellness centrum
Sport és szabadidő a közelben
  • Kerékpárturizmus
  • Termálfürdő
  • Történelmi emlékművek
  • Borturizmus
Gasztronómia
  • Bár
  • Étterem
  • Nyári terasz
Elhelyezkedés és elérhetőség
  • Hotel a város/község központjában
  • Szállodai transzfer
  • Tömegközlekedési megállóhely
  • Hotel a gyógyfürdö területén
  • Kamerával őrzött zárt parkoló
Hitelkártyák
  • EuroCard/MasterCard
  • VISA
  • Maestro
Beszélt nyelvek
  • Angol
  • Magyar
Keressen más szállást a közelben Eger
Aqua Villa
0.29 km

Ár -tól: 40.00 €
Hotel Eger & Park
0.67 km

Ár -tól: 80.00 €
Penzión Európa
0.96 km

Ár -tól: 40.00 €
Szent Kristóf Panzió
1.16 km

Ár -tól: 29.00 €
Park Hotel Minaret
Park Hotel MinaretEger
A Park Hotel Minaret szálloda Eger barokk központjában helyezkedik el, harmonikusan illeszkedve a...
1.21 km

Ár -tól: 35.00 €
Befogadó képesség
Nyitvaegész évben
Szobák száma205
Étterem210
Kongresszusi terem250
Továbbképző helység80
Elérhetőségek
Cím Fürdő u. 5
H-3300, Eger
GPS N47.89812°
E20.38335°
Létrehozás dátuma 26. 11. 2014
Utolsó módosítás dátuma 01. 04. 2026
Látnivalók a közelben
Eger váraVárak és kastélyok
0.99 km
Egerszalóki sódombKirándulások a természetbe
8.46 km
De la Motte Kastély - NoszvajVárak és kastélyok
10.61 km
Síkfőkút völgye - NoszvajKirándulások a természetbe
10.81 km
Erdészeti-múzeum - SzilvásváradMúzeumok, galériák, kiállítások
26.80 km
Istállóskői-barlangHozzáférhető barlangok
26.80 km
Szabadtéri Erdészeti Múzeum - SzilvásváradMúzeumok, galériák, kiállítások
29.22 km
Egyéb látványosságok

A szálláshely minősítése céljából kérjük kitölteni az alábbi nyomtatványt.

Személyzet segítőkészsége:
Ár és minõség aránya :
Tisztaság:
Komfort:
Az étkezési szolgáltatások szintje:
Pozitívumok:
Negatívumok:
Ügyfél neve:
Email (nem kötelező)
Spam elleni védelem
 
Értékelések

Ez a létesítmény még nem volt értékelve. Legyen az első.